Краща медична сестра коледжу 2017

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Краща медична сестра коледжу 2017

11 квітня в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ на базі відділення «Сестринська справа» відбувся конкурс «Краща медична сестра коледжу 2017».

Змагання з виявлення професійного рівня майбутніх медичних сестер в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ проводяться щорічно і стали вже доброю й гарною традицією. Конкурс дає можливість студентам не лише продемонструвати свою високу професійну підготовку, але й отримати позитивні враження та натхнення для подальшого вдосконалення фахових навичок.

За звання кращої медичної сестри Чернівецького медичного коледжу БДМУ змагалися 17 найкращих студенток-випускниць.

Захід складався з двох етапів. Під час теоретичного - конкурсантки вирішували тестові завдання. Під час другого етапу майбутні медичні сестри демонстрували практичні знання та вміння з трьох основних фахових дисциплін: медсестринства в хірургії, медсестринства у внутрішній медицині та медсестринства в педіатрії.

За результатами конкурсу «Краща медична сестра коледжу 2017» переможницею стала Лістау Карина Олегівна, друге місце посіла Андрійчик Юлія Романівна, закрила трійку лідерів Андрюк Ольга Василівна. Решта учасницьотримали грамоти за участь у конкурсі «Краща медична сестра коледжу 2017».

Конкурс завершився церемонією нагородження.

Вітаємо Лістау Карину з перемогою! Бажаємо невичерпного джерела енергії, сили та наснаги для подолання нових професійних висот на регіональному конкурсі!

Дякуємо всім учасницям за їх сумлінну працю, за активну позицію щодо підвищення престижу та значимості своєї професії, а також за чудове свято, яке вони нам подарували!

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович