Розподіл на роботу випускників

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Розподіл на роботу випускників

Чернівецького медичного коледжу БДМУ 2017 року

 

19 квітня 2017 року в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбувся розподіл на роботу випускників, які навчаються за кошти державного бюджету.

 В навчальному закладі створений та функціонує центр сприяння працевлаштуванню випускників (на громадських засадах) під керівництвом О.М.Маковійчука – заступника директора з навчально-виробничої роботи.

У роботі комісії з працевлаштування взяли участь: директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ О.Ф.Кулик; начальник відділу роботи з персоналом, освіти і науки та контролю за документообігом управління організаційно-ресурсного забезпечення Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації О.В.Курик; начальник відділу з питань кадрової роботи при управлінні охорони здоров’я Чернівецької міської ради Я.Г.Марунчик. На заході була присутня С.П.Устінова – представник управління освіти Чернівецької міської ради, яка проводила відбір майбутніх кадрів для роботи в дошкільних закладах освіти.

Представлені комісії списки випускників складені згідно із середнім балом за весь період навчання. Особлива увага зверталась на соціальний стан окремих студентів. Поза увагою не залишилися випускники, які мають пільги.

Майбутні молодші медичні спеціалісти в присутності своїх наставників ставили підписи, погоджуючись з остаточним розподілом на місце роботи. Направлення в лікувально-профілактичні заклади м. Чернівці та області отримали 52 випускники спеціальності «Сестринська справа» та 34 випускників спеціальності «Лікувальна справа». Стройматериалы Кривой Рог - это однозначно выбор тысяч людей, а значит Будмаркет Вико открывает свои двери в мир строительства, а также самых низких цен и высокого качества. Гипсокартон, песок,а также другие стройматериалы ждут Вас

Бажаємо студентам професійних успіхів на перших робочих місцях!

 

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович