Вистава...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Все навколо змінюється… Змінюється час… люди… епохи…

Театральний гурт «Anima»  до Дня Вишиванки, вже вдруге потішив глядача  своїм творчим проектом. Цьогоріч  - музичною виставою на одну дію «Як опришки країну рятували…».

Актори мандрували у часі, показуючи сильні і слабкі сторони як минулого, так і сучасності. Звернули увагу глядача на дилеми, які щоразу виникають перед людьми. Змінювали себе, удосконалюючи модерн досвідом пращурів. Все це рясно приправлене гуцульським діалектом, карпатськими музичними мотивами, життєвими жартами, танцями та піснями.

Сучасний світ через призму свого еволюційного бачення все таки розгледів у проблемах насущних своє небажання пам’ятати  і цінувати минуле.

Головний меседж вистави – пам’ятати, хто ми є, звідки ми родом і у якому напрямку нам рухатись, таки прочитаний публікою поміж гри і слів акторів. А, значить, ми маємо шанс на ідентифікацію себе, як української нації.

Ролі виконували: опришки - Юрій Каюк, Богдан Кантимір, Дмитро Шендра, Андрій Федоренко, Олександр Пазюк, Валентин Куєк, Крістіан Безушко; сучасні дівчата -  Ольга Кравчишена, Тетяна Діхтяренко, Альона Федосова, Анастасія Кожокар, Надія Ряба, Ірина Колюська, Олена Слепенюк; троїсті музикиДмитро Григоряк, Василь Боклащук, танцюристигурт «Statusvitae». Сценарист та режисер-постановникЛеся Зюбак-Романчук, асистент режисераРуслан Фрунза.

Ролі зіграні. Декорації розібрані. Актори відпочивають.  Але це тільки до наступного театрального сезону… Зустріч відбудеться знову… І неодмінно!!!

 

   

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://www.medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/715-2017-05-19-18-31-00#sigProGalleriab3e8cc659f
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович