Всеукраїнський День бібліотек

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

30-го вересня – Всеукраїнський День бібліотек

Бібліотека – це скарбниця всіх багатств людського духу. (Г.Лейбніц)

 

Неможливо перебільшити ту роль, яку має відігравати бібліотека в житті професійного навчального закладу. Це мозковий центр, в якому зосереджене та зберігається духовне надбання людства, що за вмілого використання спрямовує  роботу у всіх напрямках навчання та виховання.

Людина, освіта, книга…Протягом кількох століть ці поняття міцно переплелися у тіні будинків однієї з вулиць Чернівців. Історія бібліотеки Чернівецького медичного коледжу БДМУ нерозривно пов`язана з історією охорони здоров`я Північної Буковини, розвитком економіки і культури нашого краю. Тож історично заклався фундамент для появи в стінах Чернівецького медичного училища бібліотеки при Обласній науково-медичній бібліотеці.

Чернівецький медичний коледж БДМУ – один із найстаріших навчальних закладів України. Разом із медичним коледжем розвивається бібліотека, основною функцією якої є забезпечення навчального процесу та науково-дослідницької роботи викладачів і студентів.

 

Бібліотека переживала злети і падіння, часи кризи та процвітання. Але ж основне завдання її залишалося незмінним – нести світло знань в ім`я здоров`я людей, сіяти в душах студентської молоді паростки розумного, доброго, вічного. Щороку бібліотечний фонд поповнюється новою літературою, організовується передплата періодичних видань. Щодня бібліотека обслуговує своїх допитливих читачів, надаючи їм необхідну літературу. Затишні кімнати читального залу надихають користувачів на творчу глибоку працю. У бібліотеці поновлюються постійно діючі виставки літератури і преси, систематично оновлюється стенд «Нові надходження» і організовуються виставки до знаменних подій: «За здоровий спосіб життя», «Всесвітній день здоров`я»,  «День рідної мови», «День Конституції»,  «Річниця незалежності України», «Дзвони Чорнобиля».  І  30-го вересня працівники бібліотеки, як завжди, беруть участь в урочистих зборах, присвячених професійному святу – Всеукраїнському Дню бібліотек.

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович