Міжнародна співпраця....

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

11-12 жовтня 2017 року Чернівецький медичний коледж з дружнім візитом відвідали представники німецької Мережі для людей похилого віку пан Бірхольц та пан Зьорін.

Представників німецької Мережі для людей похилого віку приймав директор коледжу, кандидат медичних наук, доцент Олександр Кулик, заступники директора: з навчальної роботи, кандидат медичних наук Фрозіна Кузик, навчально-методичної роботи, кандидат медичних наук Тетяна Бойчук, навчально-виховної роботи, кандидат філологічних наук Ольга Стрижаковська.

Під час цієї зустрічі відбулося знайомство з освітнім процесом на спеціальностях, за якими здійснюється підготовка молодших медичних спеціалістів у навчальному закладі. Також було проведено екскурсію навчальними аудиторіями, які вразили гостей як сучасним облаштуванням, так і досить багатими фондами матеріально-технічної бази.

Німецькі колеги виступила перед батьками випускників спеціальностей «Акушерська справа», «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» Чернівецького медичного коледжу щодо взаємної співпраці в напрямках освітньої, дослідної та консультативної діяльності, обміну досвідом з метою поліпшення якості підготовки молодших медичних спеціалістів, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування.

Представники німецької Мережі Бірхольц ознайомили присутніх з умовами праці німецьких медичних сестер по догляду, організацією роботи Мережі Бірхольц для людей похилого віку, німецьких лікарень, відділень, амбулаторної, геріатричної служби. Розповіли про можливість організації курсів щодо вивчення німецької мови з наступним проведенням стажувань для студентів коледжу.

Спілкування з іноземними колегами стало важливим елементом поліпшення якості медичної освіти та підвищення репутації нашого коледжув міжнародному співтоваристві.

 

   

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://www.medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/756-2017-10-14-17-17-28#sigProGalleriadb7c9f8a5b
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович