Зустріч студентів-першокурсників зі співробітниками Управління Служби безпеки України

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Студенти-першокурсники дізнавалися,

як діяти у критичних ситуаціях

31 жовтня у Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбулася зустріч студентів-першокурсників зі співробітниками Управління Служби безпеки України, організована студентським парламентом нашого навчального закладу.

Вже четвертий рік в Україні триває неоголошена війна. І це не лише бойові дії на лінії зіткнення. «Агресор використовує різні методи для дестабілізації ситуації в різних регіонах нашої держави – теракти і диверсії, різні інформаційні «види», розраховані на те, щоби посіяти паніку серед людей, тощо. Таких методів є дуже багато, тому кожному з нас треба бути пильними», - зазначили представники СБУ. Зокрема, вони розповіли про те, як треба поводитися в разі виявлення підозрілого, імовірно вибухонебезпечного, предмета. Алгоритм дій у таких випадках дуже простий, але його чітко треба знати й дотримуватись. Основне – зберігати спокій, не панікувати і в жодному разі не наближатися до залишених без нагляду на довгий час речей, якими привабливими б вони не здавалися. Не чіпати їх, не переносити, не засипати піском і не заливати водою. У таких випадках треба терміново повідомити оперативні служби «101» і «102» та намагатися не допустити до знахідки сторонніх людей.

Також представники Служби безпеки розповіли про те, як можуть виглядати особи, причетні до диверсійно-розвідувальних груп, та про діяльність антитерористичного центру.

Студенти коледжу брали активну участь у спілкуванні з правоохоронцями. Серед іншого їх також цікавило, як варто себе поводити в разі потрапляння в заручники та в інших критичних ситуаціях.

Безперечно, зустріч була дуже корисною, адже попри те, що Чернівецька область знаходиться далеко від району проведення АТО і ситуація на Буковині є контрольованою завдяки спільним діям правоохоронних органів, треба бути пильними, адже, як то кажуть, ворог не спить.

 

Студент 4 курсу

Андрій Федоренко

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович