Міжрегіональна нарада

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

Міжрегіональна нарада

(м. Коломия) 

7-9 лютого 2018 року заступник директора з навчально-виховної роботи, к. філ. н. Стрижаковська О.С. взяла участь у Міжрегіональній нараді викладачів української філології вищих навчальних закладів, що забезпечують підготовку молодших спеціалістів, в рамках якої було проведено науково-практичну конференцію на тему: «Сучасні аспекти компетентнісного підходу у викладанні дисциплін української філології та їх реалізація в умовах реформування освіти». 

Гостей із Вінницької, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Чернівецької областей приймав КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради».

В роботі Міжрегіональної наради взяли участь представники Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти Івано-Франківської обласної ради, голова Ради директорів навчальних закладів Івано-Франківської області, голови обласних та регіональних методичних об’єднань викладачів української філології, провідні філологи Західного регіону та науковці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович