Всесвітній день імунітету

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

1 березня - «Всесвітній день імунітету»

 

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою привернення суспільної уваги до проблем, пов'язаних з поширеністю різних імунних захворювань, залучення суспільства до створення умов для збереження і зміцнення імунітету.

Слово "імунітет" походить від латинського "immunitas", яке означає "звільнення", "позбавлення", та являє собою захисну реакцію організму, здатність протистояти дії пошкоджуючих агентів. Саме завдяки наявності імунітету організм справляється з захворюванням і одужує. Крім того, завдяки імунітету, людина хворіє деякими інфекційними захворюваннями тільки один раз в житті. Імунітет здатний розпізнавати й блокувати будь-який чужорідний фактор у нашому організмі.

Як правило, людина замислюється про роль імунної системи і важливість її підтримки лише під час важкої застуди. Проте вже саме по собі захворювання є наслідком імунної недостатності. Специфіка профілактики полягає в тому, що запобігаючи, або своєчасно корегуючи порушення імунітету, можна запобігти виникненню захворювань багатьох органів і систем.

 У Чернівецькому медичному коледжі БДМУ до Всесвітнього дня імунітету практичним психологом проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення інформованості знань серед студентів про імунітет, в рамках яких,особливу увагу звернули на так звані «вірні помічники імунітету»: - здоровий спосіб життя, збалансоване харчування і позитивні емоції.

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович