"Краща медична сестра-2018"

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Медичні сестри конкурують між собою!!!

В Чернівецькому медичному коледжі відбувся конкурс професійної майстерності "Краща медична сестра-2018". Дев'ять студенток випускного курсу змагалися у своїй професійності, обізнаності, вмінні контролювати свої емоції заради життя та здоров'я пацієнта.

Конкурс складався з двох етапів - теоретичного - комп'ютерне тестування та практичного - демонстрація практичних навиків. Кожна з конкурсанток проявила високий рівень професійної майстерності, стовідсоткову якість теоретичних знань і найголовніше - на конкурсі панував дух здорової конкуренції та командної роботи. Бо в медицині, щоб досягнути високих результатів, потрібно бути важливою деталлю великої організму, який працює на благо людства!

Підсумки конкурсу підведені, визначено переможців, які підтвердили своє звання кращої студентки спеціальності "Сестринська справа".

Переможнецею конкурсу стала студентка групи "А"(9) Семенюк Світлана, яка представлятиме Чернівецький медичний коледж на регіональному конкурсі "Краща медична сестра". ІІ місце у студентки цієї ж групи - Величко Любові, а ІІІ місце виборала студентка групи "А"(11) Халамендрик Ніла.

Ми щиро вітаємо всіх конкурсанток з перемогою над собою, своїми фобіями і вмінням у будь-якій ситуації залишатися людиною. А нашим переможницям - завжди зеленого світла у всіх життєвих починаннях!

І звісно, Світлану Семенюк чекаємо з перемогою на регіональному конкурсі!!!

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://www.medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/822-q-2018q#sigProGalleria0bbbd966d9
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович