У Чернівцях провели етапи чемпіонату світу та Європи 2018 року з мотокросу

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

У Чернівцях завершилися четвертий етап чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та третій етап чемпіонату Європи на квадроциклах.

«Трасу до чемпіонату світу та Європи ми почали готувати ще з листопада минулого року. Укорочували та ускладнювали трасу, щоб спортсменам було цікавіше змагатись», – розповів президент Чернівецької обласної асоціації «Техноспорт» Василь Каглянчука.

До Чернівців з’їхалися спортсмени з Австрії, Великої Британії, Голландії, Швейцарії, Швеції, Норвегії, Німеччини, Бельгії, Франції, Естонії, Люксембургу, Данії, Фінляндії, Литви, Латвії, Чехії та України.

Найкраще у змаганнях чемпіонату Європи з мотокросу на квадроциклах виступили гонщики з Естонії, Норвегії та Великої Британії.

Серед екіпажів чемпіонату світу на мотоциклах з колясками призові місця здобули спортсмени з Нідерландів, Великої Британії та змішаний французько-голландський екіпаж.

 Подивитись на чемпіонат та повболівати за спортсменів прийшли і студенти Чернівецького медичного коледжу. О том что приобрести диплом в Москве, стало известно уже давно, поэтому, для того что бы купить диплом нужно лишь определиться со специальностью и выбрать квалификацию по диплому!

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://www.medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/837--2018-#sigProGalleria5be4de33db
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович