У Чернівцях провели етапи чемпіонату світу та Європи 2018 року з мотокросу

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

У Чернівцях завершилися четвертий етап чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та третій етап чемпіонату Європи на квадроциклах.

«Трасу до чемпіонату світу та Європи ми почали готувати ще з листопада минулого року. Укорочували та ускладнювали трасу, щоб спортсменам було цікавіше змагатись», – розповів президент Чернівецької обласної асоціації «Техноспорт» Василь Каглянчука.

До Чернівців з’їхалися спортсмени з Австрії, Великої Британії, Голландії, Швейцарії, Швеції, Норвегії, Німеччини, Бельгії, Франції, Естонії, Люксембургу, Данії, Фінляндії, Литви, Латвії, Чехії та України.

Найкраще у змаганнях чемпіонату Європи з мотокросу на квадроциклах виступили гонщики з Естонії, Норвегії та Великої Британії.

Серед екіпажів чемпіонату світу на мотоциклах з колясками призові місця здобули спортсмени з Нідерландів, Великої Британії та змішаний французько-голландський екіпаж.

 Подивитись на чемпіонат та повболівати за спортсменів прийшли і студенти Чернівецького медичного коледжу. О том что приобрести диплом в Москве, стало известно уже давно, поэтому, для того что бы купить диплом нужно лишь определиться со специальностью и выбрать квалификацию по диплому!

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://www.medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/837--2018-#sigProGalleria5be4de33db
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович