«Краща сестра медична області – 2018»

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

«Краща сестра медична області – 2018»

4 червня 2018 року в переддень святкування Міжнародного Дня медичного працівника на базі Чернівецького медичного коледжу БДМУ відбулися І-ІІ етапи XVIII обласного конкурсу «Краща сестра медична області – 2018». Це щорічний традиційний захід, який проводиться з метою підвищення престижності професії сестри медичної в закладах охорони здоров’я, поліпшення медсестринської освіти та практичної діяльності.

Чернівецький медичний коледж БДМУ гостинно відчинив двері для учасниць – переможниць районних конкурсів та відбіркових конкурсів серед обласних та міських лікувально-профілактичних закладів Буковини. За звання кращої сестри медичної Чернівецької області демонстрували свою високу професійну підготовку 13 представниць обласних, міських та районних медичних установ краю:

1. Андрюк Леся Василівна сестра медична анестезист відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії КУ «Вижницька ЦРЛ»;

2. Верстюк Яна Василівна сестра медична відділу антенатальної охорони плоду та медичної генетики Чернівецького обласного медичного діагностичного центру;

3. Галай Марія Анатоліївна сестра медична ЗПСМ Ленківської АЗПСМ КЗ «Кельменецький районний центр ПМСД»;

4. Дущак Марія Володимирівна сестра медична хірургічного відділення КУ «Новоселицька ЦРЛ»;

5. Калинчук Інна Юріївна сестра медична ЗПСМ Кіцманської АЗПСМ КУ «Кіцманський районний центр ПМСД»;

6. Мельничук Росіта Сергіївна сестра медична ЗПСМ Шиловецької АЗПСМ КУ «Хотинський центр ПМСД»;

7. Нагірна Віра Іванівна сестра медична ЗПСМ Глибоцької селищної АЗПСМ Центру ПМСД Глибоцької ОТГ;

8. Ончу Юлія Іллівна сестра медична хірургічного кабінету поліклініки Сторожинецької ЦРЛ;

9. Пастушок Діана Олексіївна сестра медична психіатричного кабінету поліклініки КУ «Сокирянська ЦРЛ»;

10. Платіка Лівія Іванівна сестра медична ЗПСМ АЗПСМ с. Мольниця КЗ «Герцаївський районний центр ПМСД»;

11.  Плегуца Рута Валеріївна сестра медична приймального відділення КЗ «Путильська ЦРЛ»;

12. Сливко Лілія Степанівна сестра медична поліклінічного відділення Заставнівської ЦРЛ;

13. Форманчук Іонела Дмитрівна сестра медична анестезист відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії КМУ «Міська лікарня №1».

Відрадно, що вболівати за своїх конкурсанток прибули делегації з лікувально-профілактичних закладів районів та м.Чернівці, очолювані головними лікарями, їхніми заступниками з медсестринства та головними медсестрами.

Дух змагання на конкурсі підтримувало високоповажне журі у складі кваліфікованих і досвідчених фахівців.

Голова журі:

- директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, професор Андрієць Оксана Анатоліївна.

Заступника голови журі:

- заступник головного лікаря з медсестринства ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», експерт ДОЗ ОДА з медсестринства, голова Чернівецької обласної громадської організації «Асоціація медичних сестер» Рошка Віоріка Миколаївна.

Члени журі:

- викладач медсестринства в хірургії Новоселицького медичного коледжу БДМУ Бушила Михайло Іванович;

-   завідувач відділення післядипломної освіти Чернівецького медичного коледжу БДМУ Вишньовський Іван Орестович;

-  заступник головного лікаря з медсестринства ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги», бакалавр Комерзан Валентина Тимофіївна;

- асистент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», викладач медсестринства в педіатрії медичного коледжу ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», к. мед. н. Перижняк Алла Іванівна;

-   викладач медсестринства у внутрішній медицині Чернівецького медичного коледжу БДМУ Стефанюк Євгенія Сергіївна;

- викладач медсестринства у внутрішній медицині Вашковецького медичного коледжу БДМУ Табакова Марія Іванівна;

- викладач медсестринства в педіатрії Чернівецького медичного коледжу БДМУ Тофан Галина Дмитрівна;

- старша сестра медична відділення хірургії судин ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», магістр Тофан Світлана Мирославівна;

-  заступник головного лікаря з медсестринства КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня», бакалавр Чигурян Ольга Валеріївна.

Під час урочистого відкриття конкурсу з вітальним словом до всієї славної медичної родини звернулась директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, к.мед.н. Ф.В.Кузик. Фрозіна Василівна щиро побажала усім присутнім теплого спілкування та приємних вражень, а конкурсанткам – успіху, наснаги, цікавої та плідної роботи. Висловила сподівання на те, що переможниця змагань з виявлення професійного рівня сестер медичних гідно представить Чернівецьку область на Всеукраїнському конкурсі «Ескулап-професіонал – 2018». До теплих слів привітання до учасниць конкурсу приєдналась заступник головного лікаря з медсестринства ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», експерт ДОЗ ОДА з медсестринства, голова Чернівецької обласної громадської організації «Асоціація медичних сестер» Рошка Віоріка Миколаївна, зазначивши, що фахові змагання є важливим етапом для їх професійного зростання та самовдосконалення.

Учасниці конкурсу мірялися теоретичними й практичними знаннями зі свого фаху. Перш за все, медичні сестри склали тести, після чого змагалися в демонстрації практичних навичок з медсестринства у внутрішній медицині, педіатрії та хірургії. Конкурсантки довели, що вони на високому рівні володіють не лише теоретичними знаннями, а й відмінною професійною майстерністю та справжнім знанням своєї справи.

Дякуємо всім учасницям за їх сумлінну працю, за активну позицію щодо підвищення престижу та значимості своєї професії, а також за чудове свято, яке вони нам подарували!

 

 

 

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович