Привітання...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Дорогі випускники

Чернівецького медичного коледжу БДМУ!

 

З відчуттям неймовірної гордості та нестримної радості вітаю вас із завершенням навчання в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ.

Швидко промайнула золота пора студентства для кожного з вас. Саме в цей час ви визначилися із своїм місцем у житті, зробили все можливе, щоб отримати кришталеву заповітну мрію – долучитися до найблагороднішої професії медичного працівника.

 Сьогоднішня подія викликає строкате плетиво почуттів. Нам шкода розлучатися із такими чудовими студентами, але водночас радісно, тому що світ поповниться кваліфікованими й освіченими фахівцями, які здобули ґрунтовні знання й навички в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ.

Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і приємністю вступу на ниву дорослого життя. Зичу вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів. Намагайтесь гідно нести статус випускника Чернівецького медичного коледжу БДМУ, прославляючи рідну альма-матер славетними вчинками та корисними справами.

 

З повагою директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, к.мед.н. Ф.В.Кузик.

 

 

 

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович