Привітання...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Дорогі випускники

Чернівецького медичного коледжу БДМУ!

 

З відчуттям неймовірної гордості та нестримної радості вітаю вас із завершенням навчання в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ.

Швидко промайнула золота пора студентства для кожного з вас. Саме в цей час ви визначилися із своїм місцем у житті, зробили все можливе, щоб отримати кришталеву заповітну мрію – долучитися до найблагороднішої професії медичного працівника.

 Сьогоднішня подія викликає строкате плетиво почуттів. Нам шкода розлучатися із такими чудовими студентами, але водночас радісно, тому що світ поповниться кваліфікованими й освіченими фахівцями, які здобули ґрунтовні знання й навички в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ.

Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і приємністю вступу на ниву дорослого життя. Зичу вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів. Намагайтесь гідно нести статус випускника Чернівецького медичного коледжу БДМУ, прославляючи рідну альма-матер славетними вчинками та корисними справами.

 

З повагою директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, к.мед.н. Ф.В.Кузик.

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович