ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018

Рейтинг Користувача: / 13
ГіршаКраща 

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 РОЗПОЧАЛАСЯ

 

02 липня 2018 року у центральному корпусі одного з найстаріших закладів Буковини – Чернівецькому медичному коледжі БДМУ розпочала активну роботу приймальна комісія щодо Вступної кампанії 2018.

Юнаки та дівчата, що виявили бажання поповнити лави молодших медичних спеціалістів, самостійно або з батьками приїхали з різних куточків Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей, щоб подати заяви особисто в паперовій формі.

Директор, кандидат медичних наук Фрозіна Кузик поспілкувалася зі вступниками та запевнила, що коледж зробив усе для того, щоб процес подачі документів був для них якнайшвидший та найзручніший й побажала успіху під час вступу.

Працівники приймальної комісії коледжу швидко проводили процедуру реєстрації, відповідали на різноманітні запитання, пов’язані з особливостями оформлення документів, подальшого навчання, проживання тощо.

Уже за кілька тижнів вступники почнуть здавати вступні екзамени, у разі успішного складання яких долучаться до когорти студентів Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

 

Бажаємо всім вступникам успіхів та удачі !!!

 

 

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович