Посвята першокурсників в студенти

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Посвята першокурсників в студенти

30 серпня 2018 року в палаці «Академічний» відбулося традиційне дійство – посвята першокурсників у студенти Чернівецького медичного коледжу БДМУ. У цей серпневий ранок, який увібрав у себе відголоски теплого літа і ніжну прохолоду осені, вчорашніх абітурієнтів переповнювали почуття гордості і нестриманої радості, адже кожен із них  отримав заповітне жадання -  свою мрію.

Їхні серця заповнювало ціле плетиво емоцій, подібно до грайливих, переливчастих барв золотої осені. В очах юнаків та дівчат мерехтіли і гордість перемоги, і відчуття впевненості, і боязкість перед незвіданим, але таким бажаним життям студента-медика. Такі  моменти закарбовуються в пам’яті на все життя, вони незабутні.

Перед початком свята всі присутні мали можливість переглянути фільм про навчальний заклад, пройти уявною дорогою студентського життя. Як великі шанувальники своєї багатовікової історії, як справжні громадяни України та її патріоти, студенти, їхні батьки, викладачі та гості вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав своє життя за свободу нашої країни.

 Урочистості, присвячені новому 2018/2019 навчальному року, відкрила директор Чернівецького медичного коледжу, кандидат медичних наук, доцент Кузик Фрозіна Василівна. На свято завітали високоповажні гості: заступник голови Чернівецької обласної ради Мельничук Віталій Кузьмич; завідувач сектору координації вищих навчальних закладів та науки Чернівецької обласної державної адміністрації Павлюк Михайло Дмитрович; начальник відділу Департаменту охорони здоров’я Чернівецького обласної державної адміністрації Павлюк Василь Орестович; декан медичного факультету №4 Вищого навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», доктор медичних наук, професор Сорокман Таміла Василівна; головний хірург управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Волощук Віктор Михайлович.

Наблизився довгоочікуваний і хвилюючий момент посвяти першокурсників у студенти. Слова урочистої клятви зачитала заступник з навчально-виховної роботи, кандидат філологічних наук Стрижаковська О.С. Кожне слово, міцне і вагоме, крицею осідало у серцях першокурсників. Як осінній падолист, минуть роки навчання й професійного становлення. Та ці  перші слова присяги на вірність медицини залишаться в пам’яті  на все життя. Святковим довершенням  було вручення першокурсникам символічних атрибутів: студентського квитка та ключа від знань. Директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, кандидат медичних наук, доцент Кузик Ф.В., передаючи символічні елементи, привітала нове поповнення  студентів-медиків. Фрозіна Василівна побажала їм гарного навчання, перемог в усіх справах і починаннях, активного студентського життя. Вона звернула увагу на те, що студентські роки – це найщасливіші роки, це гармонійне поєднання корисного й прекрасного. Висловила сподівання, що студенти, докладаючи максимум зусиль, завжди будуть наполегливо і старанно вчитися, гідно витримувати всі труднощі, що їх очікують. Директор коледжу  звернулася і до батьків першокурсників зі словами подяки за те, що обрали саме наш навчальний заклад. Зичила здоров’я, радості й миру.

Від старшокурсників Анастасії Кожокар, Крістіана Безушки та Надії Рябої прозвучали навчальні рекомендації новоспеченим студентам. Свято супроводжувалося барвистими виступами студентів Чернівецького медичного коледжу Пислар Юлії, Кирияк Людмили, Маниліч Наталії, Марії Бабюк, а також колег з Буковинського державного медичного університету Дмитра Ганкевича, Анастасії Гоян та Геннаддія Петроченкова.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://www.medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/863-2018-09-01-18-35-28#sigProGalleria768ecd87c0
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович