Cестринська справа

Рейтинг Користувача: / 88
ГіршаКраща 

DSC 0011 Перше визначення поняття „сестринська справа” було дано у 1859 році Флоренс Найтінгейл у її знаменитих „Записках про догляд”.

         
Саме з медичними сестрами пов”язані слова „милосердя”, „мужність”, „співчуття”, „доброта”. Власне медсестра – це не професія, а стан душі.

DSC 0024

 

  „Янголами милосердя”, „очима і руками лікарів” називають цих особливих людей, які обрали важку, часом невдячну, але таку людяну, жертовну і необхідну професію.

 Підготовка спеціалістів зі спеціальності „Сестринська справа” на базі Чернівецького медичного училища розпочалася у 1947 році. За ці роки навчальним закладом підготовлено понад 3000 медичних сестер, які зараз успішно працюють у нас в країні та за кордоном.

  DSC 0034З 1999 року майбутні медичні сестри навчаються в новому корпусі, який знаходиться на Бульварі Героїв Сталінграду. В гарних просторих аудиторіях проводяться теоретичні заняття, а практична підготовка здійснюється в кабінетах доклінічної практики, що обладнані сучасним інструментарієм, наочністю, приладами, муляжами, фантомами.

 DSC 0045  Керує відділенням викладач вищої категорії, викладач-методист з багаторічним досвідом роботи Прунчак Н.І..

DSC 0046На відділенні працює 77 викладачів, серед яких понад 40% - викладачі вищої та 1 категорій, 10 викладачів відділення мають звання „викладача-методиста”, 4 – кандидати наук.

         
На спеціальності працює 10 предметних (циклових) комісій, очолених досвідченими спеціалістами. Всі свої дії предметні комісії спрямовують на підготовку майбутніх фахівців, формування їх як всебічно розвинених особистостей.
DSC 0050

 В даний час на відділенні навчається 590 студентів. Термін навчання на денній формі: на базі неповної загальної середньої освіти – 4 роки, на базі повної загальної середньої освіти – 3 роки.

DSC 0086

Суттєві зміни у всіх сферах суспільного життя, величезний потік інформації, комп”ютеризація різних ділянок медичного обслуговування спонукали переглянути і якісно змінити професійну підготовку сучасної медичної сестри. аванафил инструкция по применению цена отзывы

Реформа системи охорони здоров”я значно змінила і програму підготовки медичних сестер у нашому коледжі:

- з 2006 року підготовка медичних сестер здійснюється за новим навчальним планом і новими європейськими стандартами ;

DSC 0144
- у медсестринській освіті з”явились абсолютно нові дисципліни: історія медицини і медсестринства, медсестринський процес, міжособове спілкування і т.п.;

 -наш коледж входить до складу БДМУ. І це дозволяє нам здійснювати ступеневу медсестринську освіту на відміну від попередньої;

-  значно покращилися зв”язки викладачів коледжу з зарубіжними колегами, що дало можливість вивчати досвід розвинених країн з медсестринської

DSC 0167

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович