#StandWithUkraine

Click to support
АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕКИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕКИ

28.03.2024

У Чернівецькому медичному фаховому коледжі відбулася атестація педагогічних працівників за новим Положенням про атестацію  педагогічних працівників,  затвердженим Наказом МОН України від 09 вересня 2022 року № 805.

Атестація для кожного викладача – це підсумок великої роботи з безперервного підвищення кваліфікації, вдосконалення педагогічної майстерності, професійної компетентності, здатності розв’язувати надважливі педагогічні проблеми.

Атестаційна комісія попередньо вивчила атестаційні документи, ознайомилася зі звітами педагогічних працівників за міжатестаційний період.

За підсумками  педагогічної діяльності проатестовано 12 викладачів:

  • підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист» наступним викладачам: Амеліну П.М., Вишньовському І. О., Грубій Т.П., Гучко О. І., Никитюк С.В., Пісьменній Л.В., Савці О.М., Стефанюк Є. С., Строкань В. І.
  • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» викладачу екології та медичної біології Стоян О.В
  • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» викладачу оториноларингології Добинді І.Р.
  • підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «викладач-методист» викладачу фізичного виховання Бамбураку В. Б.

Також відбулася атестація працівників бібліотеки Чернівецького медичного фахового коледжу на відповідність займаній посаді: Шелепницької С.М. та Костильової Л.О.

 

Вітаємо викладачів та працівників бібліотеки коледжу з успішним проходженням атестації і бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, творчого натхнення та успіхів у нелегкій, але необхідній справі формування особистості майбутніх медичних фахівців.

Дякуємо нашим захисникам за новий день і  можливість продовжувати освітній процес!