#StandWithUkraine

Click to support
ВІДЗНАКА «НАЙАКТИВНІШЕ КОРПОРАТИВНЕ ДОНОРСТВО 2023-2024» « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВІДЗНАКА «НАЙАКТИВНІШЕ КОРПОРАТИВНЕ ДОНОРСТВО 2023-2024»

14.06.2024

Напередодні Всесвітнього дня донора команду Чернівецького медичного фахового коледжу нагороджено відзнакою «Найактивніше корпоративне донорство 2023-2024» за активну підтримку руху донорства на Буковині.

«Донорство – це шанс серцям битися з новою силою…»

Чернівецький медичний фаховий коледж та Чернівецький обласний центр служби крові… Співпраця, спрямована на популяризацію донорства та залучення до донації крові нових учасників серед викладачів та студентів. Адже під час війни потреба у кроводачах зросла іще більше. Тож для майбутніх медсестер та фельдшерів проводять заходи та заняття на базі Чернівецького обласного центру служби крові з підвищення обізнаності про важливість донорства. І самі студенти стають донорами – хто вперше, а хто системно своєю кров’ю рятує життя.

Прикладом для студентів є команда викладачів, яку очолює сама директорка коледжу Фрозіна КУЗИК. Команда донорів: Тетяна БОЙЧУК – заступник директора з навчальної роботи, Іван ВИШНЬОВСЬКИЙ – завідувач відділення післядипломної освіти, Олександа СТОЯН – помічник директора з кадрової роботи, МАРЧУК Ірина – методист відділення післядипломної освіти, Ніна БЕДИК – завідувач практичного навчання, Галина САВЧУК – завідувач ІІ медичного відділення, Наталія ПІЦУЛА,  Олександр ГОРОХОВ, Ольга МАРЧУК, Світлана НИКИТЮК.

Дякуємо за добро і свідомість, самовідданість та людяність, за допомогу тим, хто її потребує.

Дякуємо генеральному директору Чернівецький обласний Центр служби крові Анжеліці КАЛАНЧІ та колективу Центру за співпрацю!

Працюймо далі й наближаймо нашу перемогу кожен на своєму «фронті!»

ДОЛУЧАЙТЕСЬ, ПОПУЛЯРИЗУЙТЕ, ПІДТРИМУЙТЕ, ДОНАТЬТЕ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!