#StandWithUkraine

Click to support
Засідання студентського наукового товариства « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Засідання студентського наукового товариства

03.10.2023

3 жовтня відбулося засідання студентського наукового товариства Чернівецького медичного фахового коледжу за участі заступника директора з навчально-виховної роботи, к.філол.н Ольги СТРИЖАКОВСЬКОЇ, яка ознайомила членів товариства зі Статутом СНТ, представила орієнтовну програму конференції, присвяченої 212-ій річниці від Дня заснування коледжу.

Науковий керівник СНТ к.іст.н. Ірина МІГАЛЬЧАН ознайомила здобувачів освіти із основними аспектами написання наукової статті та матеріалів конференцій. Серед основних завдань відзначила популяризацію академічної доброчесності, залучення здобувачів до наукової та творчої діяльності.

Завітав голова СНТ 2019/2022 н.р., випускник нашого коледжу 2022 Нікіта ОКАТЕНКО, який розповів про огранізацію наукового товариства та особливості впровадження науки у повсякденність.

Голова СНТ Анастасія ГАЛКІНА підвела підсумки роботи товариства за минулий рік та ініціювала проведення Дня науки 2023 у форматі традиційної інтелектуальної гри!

Заступник голови наукового товариства Ольга ТКАЧУК поділилася навичками організації та проведення соціологічного дослідження, презентувавши результати методу опитування в роботі методичного засідання викладачів географії Чернівецької області.

Секретар наукового товариства Марія КАБАН ознайомила присутніх зі складом товариства та поділилася досвідом участі у наукових заходах.

Голова студентської ради коледжу Анастасія АНТОНЮК виступила з пропозицією активної співпраці з науковими товариствами закладів вищої та фахової передвищої освіти Чернівецької області та описала участь у проєкті «Буковинський Хогвардз», в якому брали участь наші студенти.

В легкій та продуктивній атмосфері було вирішено організаційні питання планування та функціонування спілки молодих науковців коледжу, оновлено склад товариства, налагоджена комунікація.