#StandWithUkraine

Click to support
ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ НМТ У 2024 РОЦІ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ НМТ У 2024 РОЦІ

30.01.2024

 Що слід знати його учасникам?

НМТ складатиметься з 3 обовʼязкових предметів (українська мова, математика, історія України) та 1 предмета на вибір – українська література, біологія, географія, іноземна мова, фізика, хімія.

Усі 4 предмети учасники НМТ будуть складати в один день, двома блоками по 120 хв. із невеликою перервою. На виконання усієї тестової роботи буде відведено 240 хв.

У 2024 році НМТ буде проведено під час основної та додаткової сесій. Основна сесія розпочнеться у травні. Участь у НМТ є безкоштовною.

Терміни реєстрації для участі в НМТ, яка відбуватиметься дистанційно, будуть визначені пізніше.

Для успішної реєстрації на НМТ необхідно буде створити свій персональний кабінет, внести до нього необхідні дані та завантажити копії реєстраційних документів.

Під час реєстрації учасник НМТ буде обирати перелік предметів для тестування і населений пункт в Україні або за кордоном.

Тестові аудиторії, у яких відбуватиметься іспит, обладнають робочими місцями та облаштують комп’ютерами з під’єднанням до інтернету.

Для проведення НМТ будуть використані сертифікаційні роботи, укладені УЦОЯО за програмами ЗНО.

Результати НМТ визначатимуться за рейтинговою шкалою 100–200 балів – переведенням тестових балів учасників, отриманих з кожного предмета, у рейтингові бали за допомогою таблиці переведення.

Допуск учасників НМТ припинятиметься:

до ТЕЦ – за 10 хв. до початку НМТ;

до аудиторій – після початку тестування.