#StandWithUkraine

Click to support
Зустріч керівників методичних обʼєднань закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Зустріч керівників методичних обʼєднань закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області

08.11.2023

8 листопада відбулася зустріч з керівниками обласних методичних обʼєднань (секцій) закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну.
У роботі засідання взяли участь
викладачі коледжу: керівник методичного обʼєднання викладачів географії Ірина БОЖКО та керівник методичного обʼєднання викладачів історії та суспільних дисциплін к.іст.н. Ірина МІГАЛЬЧАН.
Голова Ради директорів Чернівецької області Алла ГАПЕЙ наголосила на важливості популяризації фахової передвищої освіти та переформатуванні освіти на сучасні запити, що є чи не найвагомішим викликом сьогодення, особливо в період війни. Учасники засідання дійшли висновку про необхідність постійно вдосконалювати не лише власне предметну компетентність, а й освоювати нові методики і технології навчання.
Сфера освіти, як і всі сфери життя суспільства, зазнала сильних змін в умовах воєнного стану, зазначив методист Ради директорів Чернівецької області Микола СЕМЕНЮК.
В роботі наради викладачі ділилися досвідом роботи та планували вектори розвитку наукового потенціалу в умовах сьогодення.
За активну участь у залученні педагогічних працівників до найкращих практик в освітній сфері керівникам секційних засідань було оголошено подяки за плідну роботу на освітянській ниві!
Крокуємо в ногу з часом та наближаємо разом Перемогу, тримаючи освітянський фронт