#StandWithUkraine

Click to support
З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21.11.2023

Сьогодні ми відзначаємо не лише свою незалежність, але й той шлях, який пройшли, об’єднавши свої зусилля для створення могутньої країни, якою ми горді. Україна – це сильна держава з глибокою історією та величезним потенціалом.

Цей день установлено «…з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

Чернівецький медичний фаховий коледж – це спільнота старанних студентів та висококваліфікованих викладачів, які докладають зусиль у розвиток нації. Ми віримо в силу освіти як засобу підтримки нашого суспільства.

Вшануймо наших героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Серед них випускники нашого коледжу: Владислав ТРЕПКО та Дмитро ІЛІУЦ. Їхні жертви не залишаються непоміченими, і ми завжди пам’ятатимемо тих, хто боровся за нашу свободу.

До Дня Гідності та Свободи студенти коледжу підготували відеопроєкт «Погляд незламних» та взяли участь в обласному молодіжному конкурсі.

Зичимо всім нам ще більше сили, єдності на шляху до ПЕРЕМОГИ!

 Дух Чернівецького медичного фахового коледжу наповнений гордістю та патріотизмом за нашу Україну!