#StandWithUkraine

Click to support
Методичний семінар викладачів географії, історії та суспільних дисциплін « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Методичний семінар викладачів географії, історії та суспільних дисциплін

30.05.2024

Відбулося спільне засідання методичних обʼєднань викладачів географії, а також викладачів історії та суспільних дисциплін Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області за темою «Гейміфікація як засіб підвищення мотивації здобувачів освіти до навчання» в роботі якого взяли участь 24 викладачі закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області. Тема викликала інтерес та цікаву дискусію. Викладачі ділилися досвідом роботи викладання своїх дисциплін крізь призму гейміфікаційного підходу.
Під час роботи методоб’єднання з вітальним словом звернулася методист коледжу Людмила АВДІКОВСЬКА, а також до слова був запрошений методист Ради директорів, викладач Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну Микола СЕМЕНЮК. Микола Степанович розповів про важливість зацікавленості здобувачів освіти сучасними ігровими методами, поділився досвідом проведення занять в ігровій формі.
Підвели підсумки минулого навчального року та затвердили рекомендації щодо впровадження гейміфікованих підходів в навчальних процес!