#StandWithUkraine

Click to support
Планове засідання педагогічної ради №3 Чернівецького медичного фахового коледжу « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Планове засідання педагогічної ради №3 Чернівецького медичного фахового коледжу

31.10.2023

30 жовтня 2023 року відбулося засідання педагогічної ради Чернівецького медичного фахового коледжу під головуванням директорки, к.мед.н. Фрозіни КУЗИК.
На засіданні педагогічної ради методист коледжу Людмила АВДІКОВСЬКА виступила з інформацією про підготовку до атестації викладачів з метою підвищення кваліфікації у 2024 році та наголосила на її особливостях за новим положенням.
Голова циклової комісії хірургічних дисциплін Леся ГЕРМАН та викладач педіатрії Тетяна БАНЯС ознайомили з коуч-проєктом безперервного професійного розвитку для фельдшерів, сестер медичних та акушерок закладів охорони здоров’я, а викладач фізичної та реабілітаційної медицини Світлана САПУНКОВА розповіла про важливість та актуальність обливостей практичної підготовки медичних фахівців з медсестринства на додипломному рівні та слухачів за фахом і профілем роботи «Фізична та реабілітаційна медицина» на післядипломному рівні на базі створених клінічних кабінетів.
Стан оприлюднення на офіційному вебсайті коледжу актуальної інформації про роботу циклової комісії, відомостей про видавничу діяльність як одного із критеріїв оцінки ступеня ризику провадження освітньої діяльності доповіли голови циклових комісій Наталя КОШЕЛЄВА, Жанна ДРИГИБКО та Світлана ТРІСКА.