#StandWithUkraine

Click to support
ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

05.02.2024

05 лютого 2024 року відбулось чергове засідання педагогічної ради під головуванням к.мед.н., директорки коледжу Фрозіни КУЗИК, яка прозвітувала про діяльність Чернівецького медичного фахового коледжу за 2023 рік.

Завідуючі медичними відділеннями №1, 2 к.мед.н. Ганна ПОПОВИЧ та Галина САВЧУК розповіли про здійснення моніторингу системи внутрішнього забезпечення якості освіти та стипендіального забезпечення на медичних відділеннях.
Завідувач післядипломної освіти Іван ВИШНЬОВСЬКИЙ прозвітував про роботу відділення післядипломної освіти, а також перспективи розвитку відділення на 2024 рік, а голови циклових комісій Надія БРЕЗИЦЬКА, Лариса ПІЦ, к.мед.н. Леся ГЕРМАН та к.мед.н. Ольга ГАЛИЧАНСЬКА проінформували про стан оприлюднення на офіційному вебсайті коледжу актуальної інформації про роботу циклової комісії, відомостей про видавничу діяльність як одного із критеріїв оцінки ступеня ризику провадження освітньої діяльності.
Важливими питаннями також були: підготовка до ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Виклики та можливості здобувачів освіти в умовах воєнних реалій» – заступник директора з навчально-виховної роботи, к.філол.н. Ольга СТРИЖАКОВСЬКА та інформація заступника директора з навчальної роботи, к.мед.н. Тетяни БОЙЧУК про підготовку до ліцензування у сфері професійної (професійно-технічної освіти) за професією 5132 Молодша медична сестра з догляду за хворими. Олександра Стоян інформувала викладачів про військовий облік, терміни проходження медичного огляду та Закон України про мобілізацію.