#StandWithUkraine

Click to support
ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ У БОРОТЬБІ ЗА ВІЛЬНУ УКРАЇНУ! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ У БОРОТЬБІ ЗА ВІЛЬНУ УКРАЇНУ!

07.03.2024

У Чернівецькому медичному фаховому коледжі відбувся захід з нагоди 210 річниці з дня народження великого сина та пророка України Тараса Григоровича Шевченка.

На  тлі сучасних подій увиразнюється вагома роль Пророка України в пробудженні й становленні національної свідомості українців, їх високого патріотичного піднесення сьогодні.

Своїм життям, своєю наскрізною українською вдачею Т. Шевченко є прикладом невтомного борця за волю, апостол правди, миру та єднання. Він поставив слово на сторожі національної та державної незалежності.

Шевченкове слово адресоване кожному, у кого чисте серце, сповнене любові до України. І сьогодні його слово  додає усім нам сил для протистояння: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»

Сьогодні ми вшанували не тільки  пам’ять Тараса Шевченка, а й світлу пам’ять наших ГЕРОЇВ. Через призму Шевченкової поезії ми дякували кожному, хто стоїть на захисті України, дякували нашим захисникам за кожен новий день! Вони – щит і міць нашої країни! В них відродилася козацька відвага та мужність, яку оспівував Тарас Григорович Шевченко.

 І нехай у кожного в серці запанує та велика любов до України, до історії свого народу, яку проніс через своє життя Т.Шевченко:

І оживе добра слава,

Слава України,

І світ ясний, невечерній

Тихо засіяє…

Обніміться ж, брати мої.

Молю вас, благаю!

 

Поширюймо Шевченкові слова, надихаймося силою правди й бойового духу, будьмо гідними батьків нації та викликів історії, які стоять перед волелюбною Україною.

 

Слава Україні ! Героям слава !