#StandWithUkraine

Click to support
ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ

30.08.2021

30 серпня 2021 року у Чернівецькому медичному фаховому коледжі в приміщенні палацу «Академічний» відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти. Урочистості розпочалися флешмобом «Україна єдина». Далі хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною.


Ведучі Данилюк Владислав та Діхтяренко Тетяна представили поважних гостей. Привітала гостей, колег, батьків та першокурсників директорка Чернівецького медичного фахового коледжу, кандидат медичних наук Фрозіна КУЗИК, яка наголосила: «Дорогі першокурсники! Ви прийшли у світ медицини, буде важко, інколи страшно, але це так потрібно людям. Ви обрали найскладніший шлях. Вам пощастило вступити до коледжу в його ювілейний рік, адже саме 14 жовтня 2021 року ми святкуватимемо разом з вами 210-у річницю з дня заснування коледжу! Я вірю, що ваш вступ не просто так, це свідомий вибір і ми дамо вам найкращі знання. Головне що потрібно від вас – це бажання вчитися. Адже в коледжі основними векторами успіху є: якість освіти та безпечне освітнє середовище! Ми використовуємо інформаційні технології, практичне навчання у кабінетах коледжу і в закладах охорони здоров‘я! Адже саме для вас ми змінюємося та розвиваємося, опановуємо все нове та креативне».
Зі словами привітань до студентів також звернулися директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, кандидат медичних наук Олег ЧОРНИЙ; начальник управління науки та інновацій Чернівецької обласної державної адміністрації Яна ТИХОХІД. Начальник Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Наталія КАЛМИКОВА нагородила Грамотами управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради старшокурсників – активних учасників мобільних центрів масової вакцинації буковинців від коронавірусу COVID-19.
Найурочистішим моментом для першокурсників була клятва, яку зачитав голова студентської ради Тимофій ПІСЬМЕННИЙ. Студенти поклялись присвятити все життя благородній справі боротьби за здоров’я людини, гідно носити звання студента Чернівецького медичного фахового коледжу. Після виконання гімну студентства «Gaudeamus» свято прикрасила концертна програма. Своїми виступами глядачів порадували талановиті студенти-першокурсники. Відеофільм допоміг здійснити віртуальну екскурсію життя та діяльності коледжу.
На завершення ведучі закликали усіх присутніх бути єдиними у своїй любові, бути щирими у бажанні допомогти, бути поруч один з одним, щоб разом творити долю України і медицини!!!
Щасливих вам студентських років!