#StandWithUkraine

Click to support
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ 14 БЕРЕЗНЯ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ 14 БЕРЕЗНЯ

14.03.2022

– чотирнадцятий день весни і дев’ятнадцятий день війни в Україні. Сьогодні відзначаємо День українського добровольця. В цю дату 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Він носив ім’я свого керівника – генерал-майора Сергія Кульчицького.
Потім на Дніпропетровщині з’явився добровольчий батальйон «Дніпро-1». В лавах ЗСУ був сформований в основному з мешканців Луганської області добровольчий батальйон «Айдар». Потім сформувався батальйон «Азов». В Харкові створили добробат «Харків», з’явилися добробати «Львів», «Чернігів», «Слобожанщина» та багато інших.
Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Українські добровольці стали гордістю українського народу та водночас головним болем кремлівських посіпак.
Наразі добровольці беруть активну участь у нинішній російсько-українській війні, захищають країну від визволителів, «руського мира» і здобувають перемогу.
Із Днем Українського Добровольця!
Разом ми – нездоланна сила