#StandWithUkraine

Click to support
З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА! З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА! З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

23.08.2022

Шановні здобувачі освіти, викладачі та співробітники Чернівецького медичного фахового коледжу!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України. Ці свята сьогодні в Україні відзначаються з нотами гіркоти та з великою надією на швидку перемогу нашого народу.

24 серпня 2022 року Україна відзначає свій 31-ий День Незалежності. Саме  ця  дата  нагадує нам про історичний шлях, пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення незалежної, могутньої та процвітаючої держави. Але, на жаль, саме в цей день – знаковий рубіж – пів року повномасштабного вторгнення. Війни, яка змінила все і для України, і для Європи, і для світу. За час від 24 лютого українці довели, що наш народ нездоланний, наші захисники й захисниці нездоланні.

Чернівецький медичний фаховий коледж продукує свою новітню історію, сповнену успіхами, надбаннями та досягненнями. Ми не стоїмо осторонь. Кожен на своєму фронті. Освіта – це теж зброя. Ми всі маємо бути достатньо міцними, щоб вистояти та пройти весь шлях до української перемоги. Тому тримаємося разом! Допомагаємо один одному!

Я дякую всім, хто проявив свою силу за цей час, дякую всім, хто допомагає нашим воїнам, нашій державі.

Віримо в себе! Віримо в Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

          Директор                     Фрозіна КУЗИК