#StandWithUkraine

Click to support
ПРАКТИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИЙ ТРЕНІНГ У РАМКАХ ТИЖНЯ ДУХОВНОСТІ НА БАЗІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №8 « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ПРАКТИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИЙ ТРЕНІНГ У РАМКАХ ТИЖНЯ ДУХОВНОСТІ НА БАЗІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №8

23.04.2024

Сьогодні 23 квітня 2024 р. у рамках Тижня духовності на базі Професійно-технічного училища№ 8 викладачі Чернівецького медичного фахового коледжу Леся ГЕРМАН, Тетяна ЛЕСИК, Олена КАГЛЮК, Віталія ПІДЛІСНА провели для здобувачів освіти навчальний тренінг на тему: «Невідкладна домедична допомога: зупинка кровотеч, серцево-легенева реанімація» та лекцію-бесіду на тему: “Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІД; профілактика гепатиту А”.


На тренінгу «Невідкладна домедична допомога: зупинка кровотеч, серцево-легенева реанімація» здобувачі освіти змогли дізнатись про основні принципи та техніки надання першої домедичної допомоги, такі як серцево-легенева реанімація та зупинка кровотеч, що є актуальними і важливими в умовах сучасних реалій.
За допомогою тренерів-медиків кожен учасник мав змогу відпрацювати нові знання і навички: проведення серцево-легеневої реанімації, непрямого масажу серця, штучного дихання, зупинки кровотеч.
Лекція-бесіда на тему: “Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІД; профілактика гепатиту А” проведена з метою популяризації здорового способу життя серед молоді та попередження соціально небезпечних захворювань.
Під час лекції були розглянуті такі питання: причини і шляхи зараження ВІЛ-інфекцією та гепатитом А, правила профілактики щодо зараження ВІЛ та толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.
Наприкінці заходу здобувачі освіти змогли поспілкуватися з викладачами, отримати відповіді на поставлені запитання.

Обидва заходи були інформаційно насиченими та актуальними для кожного.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!