#StandWithUkraine

Click to support
20 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

20 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20.02.2021

Сім років тому, на Алеї Небесної Сотні, свистіли кулі і лилася кров. Події 18-20 лютого 2014 року стали кульмінацією Революції Гідності і відкрили нову сторінку в історії України.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Чернівецькому медичному фаховому коледжі в режимі онлайн куратори академічних груп (Мар’яна БАРВІНОК, Ірина МАРЧУК, Наталя КОШЕЛЄВА, Ірина МІГАЛЬЧАН, Тетяна АНДРІЄШ, Марина ГАВРИЛЮК, Наталія ПІЦУЛА, Олександра СТОЯН) та викладачі історії Віталій ЗАХАРІЯ та Оксана ГУЧКО провели годину історичної пам’яті. Учасники освітнього процесу згадували найтрагічніші сторінки Революції Гідності та розказували цікаві героїчні історії про наших земляків Героїв Небесної Сотні Василя Аксенина, Олександра Щербанюка, Владислава Трепка яких визнали почесними громадянами Чернівців і на їх честь названі вулиці у місті Чернівці.

Рани від цих втрат ще досі не затягнулись. Адже ще не встигли загоїтись рани Майдану – Небесна Сотня поповнилась новими Ангелами… Душі загиблих в зоні АТО продовжують зірками спалахувати на небі.

Це емоційна пам’ять, яку ми передамо майбутнім поколінням. Після нас – вони будуватимуть нову та вільну державу. Ми не маємо права забувати ці жертви. Ми мусимо боротись за Україну.

Пам’ять Героїв Небесної Сотні учасники освітнього процесу вшанували хвилиною мовчання.

СЛАВА ГЕРОЯМ!