9 травня Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу.
6-8 травня в усіх групах першого курсу ОПП «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» викладачем-методистом Іриною БОЖКО було проведено просвітницькі бесіди про історію європейської інтеграції та цінності, які закладені у підвалини об’єднаної Європи: права людини, людську гідність, демократію і верховенство права. Віртуальна подорож-вікторина “Галопом по Європі”, проведена для здобувачів освіти, була присвячена питанням географії, історії, економіки, культури Європи та видатним європейцям,
Україна — це Європа!
Вітаємо з Днем Європи! Нехай кожен день наближає нас до спільного європейського майбутнього – мирного, сильного та справедливого!
