Новини КОЛЕДЖУ

ПІДГОТОВКА ДО ДПА У ФОРМІ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Сучасний світ регулярно підкидає нам нові виклики, тож дедалі актуальнішою стає навичка вміти швидко пристосовуватися до змін і бути гнучким. Це нові можливості: для  здобувачів освіти – навчитися вчитися самостійно, для викладачів – активніше використовувати технології дистанційного навчання. Карантин диктує свої умови, тож тепер навчання та підготовка до ЗНО не відбуваються без ґаджета-посередника.

(більше…)

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ТА ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БАТЬКІВ

         Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей, який є одним з найдавніших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року. В Україні свято було започатковане у 1998 році.   (більше…)

ДЕНЬ ХІМІКА

Сьогодні відзначають ДЕНЬ ХІМІКА!

Студенти в умовах дистанційного навчання підготували мультимедійні презентації «Роль хімії в моєму житті»!

(більше…)

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ

     Під час експедицій Колумба індіанці дарували їм тютюнові листя, які використовувалися ними для куріння, жування, як лікарські препарати. Сам Колумб не оцінив цю рослину, а ось один з його моряків Родріго де Перез привіз з експедиції звичку палити, після чого і став першою європейською жертвою тютюнопаління.

(більше…)

ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

27 травня відбулось онлайн-засідання циклової комісії гуманітарних дисциплін, на якому були обговорені етапи закінчення навчального року у навчальному закладі, які включають облік годин дистанційного блоку навчання, підготовку та здачу індивідуальних планів викладачів та підведення підсумків успішності студентів

(більше…)

УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ

Ми навчаємося для того, щоб удосконалювати себе.

Конфуцій

  (більше…)