Вітаємо зі святом!

Дубіцька Валентина Вікторівна

Хай звучать найщиріші вітання! «З днем народження!» — скажуть усі. Хай здійсняються всі побажання, Буде радісно хай на душі. Хай здоров’я не зрадить завчасно. Мир і злагода будуть в сім’ї. На душі хай весна буде ясна Навіть в сірі, нахмарені дні.

Новини КОЛЕДЖУ

ЯК ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ ТА ВПОРАТИСЬ ЗІ СТРЕСОМ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

На період карантину цілком нормально відчувати страх, тривогу, злість, розгубленість, сум. Не приховуйте та не заперечуйте своїх емоцій, контролюйте їх.

(більше…)

ЗАНЯТТЯ З ПАТОМОРФОЛОГІЇ ТА ПАТОФІЗІОЛОГІЇ

Карантин триває… Освітній процес у Чернівецькому медичному коледжі продовжується в режимі дистанційного навчання.

(більше…)

29 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ФІЛОЛОГА!

День філолога – це не тільки свято тих, для кого філологія є покликанням, професією, родом діяльності, але й для всіх, хто плекає слово, любить читання, цінує літературу. (більше…)

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

24 березня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день боротьби проти туберкульозу, а в Україні з професійним святом вітають і лікарів-фтизіатрів.
Всесві́тній день боротьби проти туберкульозу встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров’я і відзначається щороку 24 березня. Саме цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу – туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.
Метою Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби. В даний час одна третина світового населення інфікована туберкульозом. Організації і країни, що борються проти туберкульозу, проводять цей День з метою привернення уваги до масштабів цієї хвороби і способів її профілактики та лікування.
В нашій державі Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз встановлений Указом президента 22 березня 2002 р. і проводиться щорічно 24 березня. 
Цього ж дня в Україні відзначають своє професійне свято і лікарі-фтизіатри. (більше…)

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА

Щороку в світі кількість дітей, які народжуються з синдромом Дауна – “Сонячні діти”, однакова в різних країнах, кліматичних зонах та соціальних прошарках. (більше…)

ПЕРЕНЕСЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ МОЛОДШИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»

(більше…)