Новини КОЛЕДЖУ

Випускнику

Шановний випускнику Чернівецького медичного фахового коледжу!

Ми раді вітати Вас і сподіваємося, що Ви пам’ятаєте свої студентські роки, які провели в нашому коледжі. Змінювалися його назви (Чернівецьке медичне училище, Училище БДМА,  Чернівецький медичний коледж БДМА,  Чернівецький медичний коледж БДМУ,  Чернівецький медичний фаховий коледж), коледж розвивався, ставав все більш вагомим у системі підготовки медичних фахівців для Буковини, України. Проте найбільшим багатством нашого закладу освіти у всі часи були і залишаються наші випускники. Ми завжди пам’ятаємо Вас, радіємо Вашим успіхам, пишаємося Вашими досягненнями.

АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

(архіви випускників додається за посиланнями Архів випуск 1960 рік та АРХІВ з 1979)

створена з метою встановлення і розвитку зв’язків, обміну інформацією та всебічної взаємодії між тими, хто навчався в нашій alma mater. Тому просимо Вас відповісти на декілька запитань, що допоможуть реалізувати проєкт «Випускник Чернівецького медичного фахового коледжу».

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020 СТАРТУВАЛА

30 червня 2020 року стартувала ВСТУПНА КАМПАНІЯ Чернівецького медичного фахового коледжу! Розпочався прийом заяв та документів на навчання від вступників на основі базової загальної середньої освіти. (більше…)

ДОБРИЙ ДЕНЬ, КОЛЕГИ, БАТЬКИ, ВИПУСКНИКИ!

День добрий уже тому, що збуваються мрії, одужують хворі, народжуються діти, а студенти – стають випускниками рідного закладу освіти. Правда, цьогоріч обставини переформатували наше життя, але вони навчили цінувати нас головне – своє життя та здоров’я.
Колеги-випускники! Останній відрізок вашого студентського життя мав для вас такий звичний формат – онлайн. Для нас, викладачів, це було випробування. Ми ж звикли працювати наживо, передаючи свої вміння. Але разом з вами нам вдалося урізноманітнити професійний процес спілкування, набувши нового досвіду, а ви змогли отримати якісні знання, не зважаючи на дистанційність навчання. Повірте, таких змін у вашому житті ще буде дуже багато. Не завжди буде впевненість у завтрашньому дні, проте будьте завжди впевнені у собі, у своїх силах долати труднощі, бути щасливими, не зважаючи на обставини. Ми у вас віримо!!! А знаєте чому? Бо пройти роки навчання в медичному коледжі, навчитись проводити внутрішньовенні ін’єкції, зупиняти артеріальні кровотечі, накладати карантин на контактних при інфекційних захворюваннях, реанімувати хворих при необхідності – не кожному до снаги. Тільки Вам, випускникам медичного коледжу, який авторитетно займає вже понад 200 років лідируючі позиції серед інших медичних закладів освіти.
Будьте здоровими, бо цього не можна придбати в аптеці. Будьте щасливими, бо цього можна навчитися. Будьте собою, бо це найбільша розкіш у сучасному світі. І не зупиняйтесь, Вас чекають великі справи, Вам варто тільки постукати у двері.
А ще ми вдячні Вам, шановні батьки, за те, що довірили нам своїх дітей. Ми сподіваємось, що виправдали всі очікування і повернули Вам вже сформовану особистість, яка знає, що бути медиком – це не просто одягнути білий халат. Бути медиком – це бути на вістрі допомоги тим, хто цього потребує.
Вітаю нас всіх, бо так останнім часом бракує гарних новин. Але сьогодні одна чудова новина розлітається у всі куточки України – випускники Чернівецького медичного фахового коледжу святкують завершення свого навчання, щоб стати повноправними членами медичної спільноти.
Зі святом нас!!! Добра нам всім!

Директор                                                                                                                                                                 Фрозіна КУЗИК

(більше…)

ШАНОВНА МЕДИЧНА СПІЛЬНОТО!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

    Ви впевнено зустрічаєте виклики сьогодення. Працюєте в небезпеці, щоб рятувати життя інших. Ваша відданість, недоспані ночі, щоденна потужна інтелектуальна праця й нечувана фізична витривалість заслуговують визнання і поваги.

   Нехай Ваша фахова дорога буде осяяна Божою іскрою, а клятва Гіппократа – приємною місією.  

   Міцного здоров’я вам і вашим рідним, успіхів, оптимізму та нових звершень! (більше…)

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ У НОВОМУ ФОРМАТІ

     18 червня 2020 року у Чернівецькому медичному фаховому коледжі стартувала Державна атестація в дистанційному режимі на платформі ZOOM.

(більше…)

СТУДЕНТИ-ВИПУСКНИКИ СКЛАДАЛИ КРОК М, КРОК Б

      16, 17 червня 2020 року у медичному коледжі випускники складали ліцензійні іспити Крок М, Крок Б.

Першими за графіком, розробленим Центром тестування при МОЗ України спільно з закладами вищої та фахової передвищої освіти, складали Крок М, Крок Б студенти спеціальності 223 Медсестринство ОПП «Сестринська справа», 17 червня – ОПП «Лікувальна справа».

(більше…)