Новини КОЛЕДЖУ

ЗАСІДАННЯ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

16 січня 2020р. у Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбулося засідання стипендіальної комісії, де розглянули питання про затвердження рейтингового списку щодо призначення стипендій на ІІ семестр 2019/2020 навчального року. Участь у роботі стипендіальної комісії взяли: в.о. головного бухгалтера, заступники директора, завідувачі відділень, куратори, старости груп та представники студентського парламенту. Очолила роботу комісії директорка коледжу Фрозіна КУЗИК, яка зазначила, що ліміт стипендіатів, яким призначається академічна стипендія за результатами семестрового контролю становить 40% фактичної кількості студентів, які навчаються за регіональним замовленням. Усі категорії студентів коледжу, які мають право на отримання академічних та інших видів стипендій, забезпечені відповідними коштами. (більше…)

13 січня у коледжі стартував II семестр 2019/2020 навчального року. Студенти після канікул  радо зустрілись  зі своїми одногрупниками та викладачами. Щиро вітаємо з початком навчання. Бажаємо студентам успіхів та невичерпної енергії при здобутті нових знань, а викладачам наснаги та натхнення при підготовці майбутніх медичних спеціалістів.  (більше…)

Особливі свята для особливих дітей

Кажуть, що дива трапляються тоді, коли люди особливо на них чекають. А період Різдвяних свят – особливий. Акція «Особливі свята для особливих дітей» розпочинається задовго до свята Миколая, триває клопітка робота для того, щоб користь від її проведення була якомога значущою. Студенти організовують благодійні акції та вручення подарунків дітям з функціональними обмеженнями, дітям-сиротам, дітям з багатодітних та неповних сімей, дітям, які знаходяться на довготривалому лікуванні. 20 грудня 2019 року  студенти Чернівецького медичного коледжу БДМУ разом зі студентами філософсько-теологічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича організували свято для вихованців будинку-інтернату у селі Магала. Особливі діти, особлива історія кожного серця, особливе бажання творити казку, дарувати тепло та бачити радість в очах! (більше…)

Творимо добро

Немає у світі дитини чи дорослої людини, яка напередодні особливого свята – свята Миколая  не мріяли б про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить у дитячі очі? (більше…)

Придбай пряник – подаруй сироті свято

19 грудня православна церква вшановує пам’ять Святителя Миколая, а у світі відзначають Міжнародний день допомоги бідним. І навіть найбільші скептики вірять у диво саме в цей день. І не лише вірять, а запевняють, що дива таки трапляються! Вважається, що святий Миколай – саме той святий, який втілює дива в життя. 17 грудня 2019 року у Чернівецькому медичному коледжі БДМУ, напередодні улюбленого свята малюків і дорослих, відбулася акція «Придбай пряник – подаруй сироті свято». У рамках цього заходу студенти проводили збір коштів серед викладачів та студентів, а також мешканців міста Чернівців для придбання іграшок, одягу та канцтоварів, які подарують дітям-сиротам і дітям з малозабезпечених сімей. (більше…)

День Святого Миколая Чудотворця

19 грудня відзначається День Святого Миколая Чудотворця. В Україні здавна шанують Миколая – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. Існує традиція у це свято класти дітям під подушку подарунки, а дорослих – вітати побажаннями миру й достатку. (більше…)