#StandWithUkraine

Click to support
АКЦІЯ «СТУДЕНТСЬКЕ ДОНОРСТВО КРОВІ» « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

АКЦІЯ «СТУДЕНТСЬКЕ ДОНОРСТВО КРОВІ»

14.09.2021

    14 вересня 2021 року студенти Чернівецького медичного фахового коледжу провели акцію «СТУДЕНТСЬКЕ ДОНОРСТВО КРОВІ».


   До Чернівецького обласного центру служби крові прийшли 20 юнаків та дівчат, які поповнили ряди волонтерів.
Акція об’єднала студентів різних вікових груп та курсів. Більшість з них зважилися стати донором вперше, хтось подолав чергову сходинку на шляху до звання “почесний донор”. 
Угода між центром служби крові та Чернівецьким медичним фаховим коледжем спрямована на сприяння донорству та залучення до цієї роботи нових учасників з інших закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.
Лікарі відзначають, що, незважаючи на досягнення сучасної медицини, все ж бувають ситуації, коли неможливо врятувати життя людини без переливання крові. Один донор може здати близько 450 мілілітрів крові одночасно, в той час, як важко пораненим або хворим людям потрібно до двох літрів. Донорство крові є дуже важливим кроком у наданні допомоги хворим людям і порятунку їх життя.
Студент ІІІ курсу Микита Окатенко після процедури: «Ми будемо приходити до Центру служби крові, адже безоплатне донорство – це прояв милосердя і любові до людей, приємно усвідомлювати, що ми можемо врятувати чиєсь життя своєю». Його підтримав Олексій Каланча, студент ІІ курсу, який регулярно здає кров.
Як зазначили співробітники Центру, коледж постійно працює над залученням та поповненням студентів до лав волонтерів, виховуючи культуру донорства серед студентської молоді.
Наразі Чернівецький медичний фаховий коледж працює над реалізацією ініаціативи залучення до лав донорів студентської молоді з інших закладів освіти міста та області, тому слідкуйте за анонсами. Будемо раді бачити кожного. Разом – до великих цілей!