#StandWithUkraine

Click to support
АТЕСТАЦІЯ – 2021 « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

АТЕСТАЦІЯ – 2021

25.03.2021

25 березня 2021 року у Чернівецькому медичному фаховому коледжі  відбулася атестація педагогічних працівників в онлайн режимі за допомогою програмного забезпечення Google meet.  

За підсумками педагогічної діяльності проатестовано 27 викладачів. З них:

1 – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»
5 – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Порушено клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації:
3 – про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
5 – про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння їм педагогічного звання «викладач-методист».

4 – про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».

Порушено клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації
5 – про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

2 – про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння  їм педагогічного звання «викладач-методист».
2 – про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»

Вітаємо викладачів коледжу з проходженням атестації і бажаємо їм міцного здоров’я, творчого натхнення та успіхів у нелегкій, але необхідній справі формування особистості майбутніх медичних фахівців та не зупинятися на досягнутому.м