#StandWithUkraine

Click to support
Атестація педагогічних працівників коледжу « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Атестація педагогічних працівників коледжу

23.03.2023

Дякуємо нашим захисникам за те, що викладачі та здобувачі освіти Чернівецького медичного фахового коледжу мають можливість продовжувати освітній процес!

Кожен на своєму місці наближає перемогу!!! Україні вкрай потрібні кваліфіковані фахівці. Тому так важливо зберегти те, що маємо, і набути нового!

  Атестаційний період  – це надзвичайно важливий етап діяльності закладу освіти, оскільки відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу.

Атестація для кожного викладача – це підсумок великої роботи з безперервного підвищення кваліфікації, вдосконалення педагогічної майстерності, професійної компетентності, здатності розв’язувати надважливі педагогічні проблеми.

 Для підведення узагальнених підсумків 23 березня 2023 року в Чернівецькому медичному фаховому коледжі  відбулася атестація педагогічних працівників.

Вітаємо викладачів коледжу з проходженням атестації і бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, творчого натхнення та успіхів у нелегкій, але необхідній справі формування особистості майбутніх медичних фахівців