#StandWithUkraine

Click to support
АТЕСТАЦІЯ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

АТЕСТАЦІЯ

01.04.2020

31 березня 2020 року у Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбулася атестація педагогічних працівників у новому форматі: в онлайн режимі за допомогою програмного забезпечення ZOOM (Відповідно до рекомендацій МОНУ «Атестація в умовах карантину»). Усі члени атестаційної комісії та викладачі мали можливість поспілкуватися за допомогою інформаційних технологій. За підсумками педагогічної діяльності проатестовано 19 викладачів. З них:
1 – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»
5 – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
Порушено клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації:
5 – про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
2 – про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння їм педагогічного звання «викладач-методист».
Порушено клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації
2- про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
2 – про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння  їм педагогічного звання «викладач-методист».
Вітаємо викладачів коледжу з проходженням атестації і бажаємо їм міцного здоров’я, творчого натхнення та успіхів у нелегкій, але необхідній справі формування особистості майбутніх медичних фахівців та не зупинятися на досягнутому.