#StandWithUkraine

Click to support
БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

22.04.2021

21 та 22 квітня 2021 року в онлайн режимі на платформі Google meet відбулися батьківські збори здобувачів освіти ІІ курсу на основі 9 класів спеціальності 223 Медсестринство освітніх програм “Лікувальна справа” та “Сестринська справа” за участю директора коледжу, к.мед.н. Фрозіни КУЗИК, заступників директора: з навчальної роботи, к.мед.н. Тетяни БОЙЧУК, навчально-виховної роботи, к.філол.н. Ольги СТРИЖАКОВСЬКОЇ, завідувачів відділень: І медичного – к. мед. н. Ганни ПОПОВИЧ, ІІ медичного- Галини САВЧУК та викладачів загальноосвітніх предметів. Зі вступним словом до батьків звернулася директор коледжу Фрозіна Василівна, яка детально поінформувала присутніх з основними положеннями Закону щодо скасування обов’язкового складання ДПА у формі ЗНО для здобувачів освіти, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та окреслила можливі шляхи проходження ДПА за власним бажанням. 

Завідувачі відділень: Ганна ПОПОВИЧ та Галина САВЧУК ознайомили батьків з основними моментами освітнього процесу та графіком складання літньої заліково-екзаменаційної сесії у другому семестрі 2020/2021 навчального року.

Викладачі загальноосвітніх предметів поінформували присутніх батьків про стан відвідування та результати успішності з кожного окремого предмета.

Здобувачам освіти побажали міцного здоров’я, попутного вітру удачі, сил та енергії у подоланні труднощів та досягненні поставлених цілей, нових навчальних звершень!