#StandWithUkraine

Click to support
БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

09.09.2021

09 вересня 2021 року в онлайн режимі на платформі Google meet відбулися батьківські збори здобувачів освіти ІІІ-ІV курсів спеціальності 223 Медсестринство освітніх програм “Лікувальна справа” та “Сестринська справа”.


До батьків звернулася директорка коледжу, к.мед.н. Фрозіна КУЗИК, яка детально розповіла про основні питання щодо організації освітнього процесу у 2021/2022 н. р., про роботу на базах практик, про те, що викладачі коледжу провакциновані (93 відсотки), про те, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19.
Звернулася до присутніх і лікар-методист Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, викладач коледжу Ольга ПРИЖБИЛО, яка поінформувала щодо захворюваності на Covid-19 в області, навела статистику та вказала на те, що хвороба стрімко зростає. Лише за останню добу у лікарні області потрапило 200 людей. Захворюваність за останній тиждень зросла на 70 відсотків, 99 відсотків госпіталізованих – це невакциновані!!! Лікар наголосила про можливість складання додаткових угод з сімейними лікарями на період навчання, про модуль вакцинації для здобувачів та їх батьків. Наразі є всі можливості, щоб не допустити спалаху хвороби та масових госпіталізацій.
Здобувачам освіти та батькам побажали міцного здоров’я, нових освітніх звершень та бути активними щодо вакцинації.