#StandWithUkraine

Click to support
БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

03.02.2021

03 лютого 2021 року в онлайн режимі на платформі Google meet відбулися батьківські збори здобувачів освіти ІІ курсу на основі 9 класів спеціальності 223 Медсестринство освітньо-професійних програм “Лікувальна справа” та “Сестринська справа” за участю директора коледжу, к.мед.н. Фрозіни КУЗИК, заступників директора: з навчальної роботи, к.мед.н. Тетяни БОЙЧУК та навчально-виховної роботи, к.філол.н. Ольги СТРИЖАКОВСЬКОЇ, завідувачів відділень: к.мед.н. Ганни ПОПОВИЧ та Галини САВЧУК, Івана ВИШНЬОВСЬКОГО, завідувача навчально-виробничої практики Ніни БЕДИК,  відповідальної за реєстрацію на ЗНО у коледжі Надії БРЕЗИЦЬКОЇ та викладачів загальноосвітніх предметів.

До батьків звернулася директор Фрозіна Василівна зі словами вітання та розповіла про стратегію розвитку коледжу, організацію освітнього процесу та два основні етапи навчання здобувачів: ЗНО – ІІ курс та Крок М – ІV курс.

З детальною інформацією щодо складання ДПА у формі ЗНО та кількості предметів, з презентацією «ЗНО 2021 – необхідний елемент майбутнього!» виступила заступник з навчальної роботи Тетяна Іванівна.

Завідувачі відділень Ганна Борисівна та Галина Петрівна  ознайомили батьків з освітнім форматом навчання та графіком компонент, які виносяться на літню залікову та екзаменаційну сесію у другому семестрі 2020/2021 навчального року.

Відповідальна за реєстрацію на ЗНО  Надія Василівна поінформувала батьків про порядок реєстрації, нові правила та графік складання ЗНО-2021. Викладачі загальноосвітніх предметів надали вичерпну інформацію щодо особливостей складання ЗНО з кожного окремого предмета.

Здобувачам освіти побажали успіхів, натхнення, творчості, підкорення нових навчальних вершин!