#StandWithUkraine

Click to support
BIMCO-2019 « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

BIMCO-2019

05.04.2019

З 02.04 по 05.04.2019 року студентки ІІ курсу спеціалізації «Сестринська справа» групи В(9) Павлюк Оксана та Тулюлюк Віталіна взяли участь під керівництвом куратора та наукового керівника Добинди Ірини Романівни у VI Міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів та молодих вчених BIMCO-2019, який протягом останніх шести років проводиться на базі Буковинського державного медичного університету.

Студентки відвідали пленарні лекції: «Trauma in pregnancy» за участі лектора Зульфіквара Мірзи (професор, екс-президент Секції невідкладної медицини Великобританії, м. Лондон) та «Development dysplasia of the hip» – за участі лектора Осама Аль-Одат (президент та засновник організації «Development dysplasia of the hip» МОЗ Йорданії, м. Амман). За час прослуховування лекцій студентки почерпнули велику кількість нових знань.

03 квітня 2019 року студентки взяли участь у секційному засіданні №3 «Акушерство та гінекологія» на базі кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету у МКПБ №2 з доповідями. Павлюк Оксана – «Стан проблеми контрацепції у дівчат підліткового віку», Тулюлюк Віталіна – «Передменструальний синдром у дівчаток-підлітків: реалії сьогодення та сучасна корекція симптомів». З доповіддю на даній секції виступила і науковий керівник студенток – Добинда Ірина Романівна («Міома матки: сучасні підходи ведення пацієнток, вагітність та пологи на фоні міоми матки»). За словами журі конференції, студентки Чернівецького медичного коледжу БДМУ достойно представили свій навчальний заклад. Павлюк Оксана та Тулюлюк Віталіна були нагороджені грамотами.

04 квітня 2019 року учасники конференції відвідали за вибором воркшоп з дерматовенерології, де отримали величезну кількість нових теоретичних та практичних знань.

         Юним студенткам бажаємо творчих та наукових злетів у подальшій науковій діяльності!