#StandWithUkraine

Click to support
БУТИ ДОНОРОМ – ЦЕ БЛАГОРОДНО І КОРИСНО! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

БУТИ ДОНОРОМ – ЦЕ БЛАГОРОДНО І КОРИСНО!

13.05.2021

12 травня 2021 року за ініціативи Олексія Каланчі, здобувача освіти, у Чернівецькому медичному фаховому коледжі розпочали реалізацію проєкту, присвяченого актуальному питанню сучасної медицини – добровільному донорству крові та її компонентів.


Основне завдання проєкту – пропаганда донорства, яка є невід’ємною частиною моральних засад донорського руху, обумовленого добротою, гуманізмом, милосердям людей, що безкорисливо надають свою кров хворим та залучення молоді до здавання крові та її компонентів.
Вагомою подією стало те, що ініціатива набула розголосу серед студентів Чернівецького медичного фахового коледжу, які здатні впливати на лідерів суспільної думки. Першою висловила свою підтримку проєкту донорського руху директор коледжу Фрозіна КУЗИК, яка наголосила про важливість започаткування інформаційно-освітньої кампанії для студентської молоді.
В рамках просвітницької діяльності всі охочі будуть мати змогу довідатися з вуст фахівців та експертів про найважливіші аспекти донорства крові, поставити питання та розвіяти сумніви щодо донації.