#StandWithUkraine

Click to support
БУТИ КОРИСНИМИ – ЦЕ СТИЛЬ ЖИТТЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

БУТИ КОРИСНИМИ – ЦЕ СТИЛЬ ЖИТТЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ

21.03.2022

Волонтерська діяльність студентів Чернівецького медичного фахового коледжу є візитною карткою закладу освіти упродовж багатьох років. У формі безкорисливого служіння людям майбутні медики вчаться бути милосердними і співчутливими до своїх пацієнтів.
Волонтерство у коледжі – це багаторічна участь у благодійному проєкті “Буковинська мрія”,
це співпраця з Центром служби крові (активні донори), співпраця з епідеміологами: робота у мобільних кол-центрах з вакцинації COVID-19, відслідковування контактних хворих,інформування мешканців міста та області щодо імунізації, співпраця з міською та обласною організаціями товариств Червоного Хреста.
В умовах воєнного стану в Україні
кожен на своєму місці прагне долучатися максимально ефективно до майбутньої перемоги України у війні за Незалежність. Студенти Чернівецького медичного фахового коледжу продовжують працювати в тилу, надають різнопланову допомогу тим, хто її потребує: працюють майже на всіх пунктах допомоги у місті Чернівці: у комплексі «Олімпія» на базі прийому допомоги для війська, бійців територіальної оборони та переселенців, розвантажують, пакують, ведуть облік усіх речей, а також розподіляють їх відповідно до потреб; плетуть маскувальні сітки; допомагають лікарям, визначають, хто з тимчасово переміщених осіб потребує первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги (онкологічної, кардіологічної, терапевтичної, психологічної, педіатричної тощо)!
Проте, освітній процес чітко спланований для усіх учасників!
Освіта – це зброя!
Волонтерська діяльність здійснюється у вільний від заняття час. Долучайтесь до волонтества!
Змініть на краще своє життя та світ навколо себе!
«Лупати сю скелю», виконувати свою роботу, допомагати ближнім, іти вперед – і все обов’язково буде Україна!
Разом ми сильні! Ми переможемо!