#StandWithUkraine

Click to support
«ЧИ БАЧИТЕ ГОРИ ЦІ? ПОВІРТЕ МЕНІ, НА НИХ ЗАСЯЄ БЛАГОДАТЬ БОЖА» « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

«ЧИ БАЧИТЕ ГОРИ ЦІ? ПОВІРТЕ МЕНІ, НА НИХ ЗАСЯЄ БЛАГОДАТЬ БОЖА»

13.12.2022

День Андрі́я (Калита) – народно-християнське свято, припадає на 30 листопада (13 грудня), вважається днем пам’яті мученицької смерті одного із дванадцяти апостолів Христових – Андрія Первозваного. За церковними легендами, святий проповідував християнство у Скіфії й дійшов аж до Києва, де на одному з пагорбів поставив хрест зі словами: «Чи бачите гори ці? Повірте мені, на них засяє благодать Божа». В цей день гріх щось робити без поважної причини (навіть здавна забороняли будь-яку інтелектуальну працю).
Напередодні свята куратори Чернівецького медичного фахового коледжу в академічних групах провели інформаційні години спілкування, презентуючи традиції та звичаї відзначення свята Калити, Андріївські вечорниці, розповіли про народні прикмети та приказки. Студенти разом з кураторами поринули в атмосферу давніх часів.
Дякуємо кураторам: Наталії РУСНАК, Олені КАГЛЮК, Мар’яні БАРВІНОК за за професійно організоване онлайн свято! ОСОБЛИВА ПОДЯКА нашим СТУДЕНТАМ, які зуміли організуватися та створити святковий настрій!!!