#StandWithUkraine

Click to support
ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

28.04.2021

 

  Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

 

  За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР

Для забезпечення належного відзначення Дня охорони праці у Чернівецькому медичному фаховому коледжі проведено цикл заходів на тему: «Охорона праці очима студентів».

На семінарах було зазначено, що гігієна та охорона праці медичних працівників сьогодні є як загальнодержавною справою, так і справою регіональних органів влади, керівників медичних програм, керівництва кожного закладу охорони здоров’я і справою кожного працівника охорони здоров’я. Згідно з Конституцією України та Законом України «Про охорону праці», кожний медичний працівник має право на безпечну працю.

В Україні стрімко росте кількість медичних працівників, які захворіли на COVID-19. На жаль, один із найвищих показників тут становить майже 20% від усіх інфікованих коронавірусом COVID-19. Єдиної причини, чому інфікуються медичні працівники, немає. Це сукупність факторів, які примножують шанси маловивченої коронавірусної інфекції на поширення. Тому важливо, щоб усі усвідомили, що COVID- 19 — це реально та небезпечно.