#StandWithUkraine

Click to support
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ

                                                      
 
 

25 березня 2023 року у Чернівецькому медичному фаховому коледжі відбувся День відкритих дверей онлайн.  Коледж радо відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів з Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Запорізької областей. В інтерактивному заході взяли участь близько 300 майбутніх вступників.

У ході зустрічі абітурієнти та їх батьки мали змогу ознайомитися з особливостями вступної кампанії Чернівецького медичного фахового  коледжу у 2023 році, поспілкуватися з керівництвом, викладачами і здобувачами освіти та розпитати їх про особливості навчання в медичному коледжі, а також розібратися з алгоритмом реєстрації електронного кабінету та отримати відповіді на будь-які інші хвилюючі їх запитання.

На початку зустрічі від імені керівництва коледжу віртуальних учасників привітала директорка Чернівецького медичного фахового коледжу, к.мед.н. Фрозіна КУЗИК. Фрозіна Василівна розповіла про особливості та переваги навчання в медичному коледжі та запросила майбутніх вступників на навчання.

Тетяна БОЙЧУК, к.мед.н., заступник директора з навчальної роботи розповіла про можливості вступників зреалізувати концепцію кар’єрного росту: абітурієнт – студент – фаховий молодший бакалавр – бакалавр – післядипломна освіта; про формування гнучкої індивідуальної освітньої траєкторії самими ж здобувачами.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, к.філол.н. Ольга СТРИЖАКОВСЬКА розповіла, яким чином кожний здобувач освіти коледжу може реалізувати свою активність та ініціативність на користь коледжанської спільноти.

Ганна ПОПОВИЧ, к.мед.н., завідувач медичного відділення № 1, наголосила, що навчання у коледжі студентоцентроване й передбачає реалізацію академічної мобільності на національному та міжнародному рівнях.

Галина САВЧУК, викладач-методист, завідувач медичного відділення № 2, відзначила, що можливості освіти в коледжі відповідають потребам охорони здоровʼя. Адже наразі відбувається автоматизація або логістика робочого місця медичної сестри клінічної: комп’ютеризація – робота в електронній інформаційній системі HELSI.

Ніна БЕДИК, завідувач навчально-виробничої практики розповіла про принципово нову практикоорієнтовану спрямованість у процесі підготовки медичних фахівців, створені умови для відтворення різних клінічних ситуацій, під час яких здобувачі вчаться приймати рішення як в типових так і нестандартних ситуаціях.

Олександр ГОРОХОВ, викладач хірургії вищої кваліфікаційної категорії, куратор здобувачів освітньої програми «Сестринська справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти наголосив, що Концепція цієї освітньої програми базується на принципах «… від освіти на все життя до освіти через усе життя…».

У свою чергу відповідальний секретар Приймальної комісії, завідувач відділення післядипломної освіти Іван ВИШНЬОВСЬКИЙ представив інформацію про правила прийому до медичного коледжу у в 2023 році, а також відповів на запитання. 

У ході спілкування абітурієнти змогли переглянути відео про матеріально-технічну базу коледжу, де побачили сучасне обладнання, яке використовується в освітньому процесі, симуляційні кабінети, в яких сучасне технічне обладнання та фантоми, на яких студенти-медики під час навчання набувають професійних навичок. Майбутні вступники мали змогу побачити, в яких умовах відбуватиметься освоєння професійних компетентностей.

      День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді.