#StandWithUkraine

Click to support
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ

                                                      
 
 

02 березня 2024 року в Чернівецькому медичному фаховому коледжі відбувся День відкритих дверей. Захід проходив з дотриманням усіх вимог щодо воєнного стану в країні.

Вибір професії – справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, яку виконує людина. Варто пам’ятати, що вибір професії – це не тільки вибір майбутньої роботи, але й вибір стилю життя.

У ході зустрічі майбутні абітурієнти отримали відповідь на питання, що в певному віці постає перед кожною людиною – «Як обрати майбутню професію?»

У зустрічі взяли участь близько ста вступників 2024 року з різних регіонів не тільки Буковини, а й України.

До майбутніх здобувачів освіти зі вступним словом звернулася директорка коледжу, к.мед.н. Фрозіна КУЗИК, яка наголосила, що правильно здійснений вибір професії є важливим, щоб опанувати фах, затребуваний, особливо в умовах воєнного стану.

Відповідальний секретар приймальної комісії Ніна БЕДИК детально зупинилася на етапах та особливостях вступної кампанії 2024, зокрема новаціях НМТ.

Заступник директора з навчальної роботи, к.мед.н. Тетяна БОЙЧУК зауважила, що медичні працівники – це представники сфери праці, яких ніколи не замінять комп’ютерні технології. Професія постійно матиме попит, адже в будь-якому населеному пункті завжди потрібна медична допомога. Для академічно сильних, амбітних молодих людей, які готуються навчатися в коледжі, хочуть познайомитись зі студентським життям та підготуватися до вступних вимог обраної спеціальності в коледжі створені підготовчі курси.

Під час зустрічі була чудова нагода поринути в атмосферу омріяного закладу освіти, зорієнтуватися у виборі освітньо-професійної програми завдяки активностям на локаціях, запропонованих цикловими комісіями, та взяти участь в модельованих майстер-класах, тренінгах.

Майбутні абітурієнти мали змогу поринути в атмосферу медицини та коледжанського життя.