#StandWithUkraine

Click to support
День відкритих дверей! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

День відкритих дверей!

08.02.2020

                 08 лютого 2020 року у Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбувся День відкритих дверей. На захід завітали вступники та їх батьки, які отримали детальну інформацію про Правила прийому до коледжу, про освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка медичних спеціалістів, особливості ЗНО в поточному році. Переглянули фільм, з якого дізналися про славну понад 200-літню історію коледжу, про освітній процес на медичних відділеннях.

                 Майбутніх студентів та їх батьків привітала директорка, к. мед. н. Фрозіна КУЗИК, яка розповіла про переваги навчання в коледжі та побажала відповідального ставлення до вибору майбутньої професії. Члени студентського самоврядування провели екскурсію симуляційними кабінетами та навчальними кімнатами. Вступники взяли участь у майстер-класах, тренінгах, які для них організували викладачі, почули розповіді та враження самих студентів про навчання, практичну підготовку та дозвілля.
Ми сподіваємось, що отримана інформація була корисною для абітурієнтів та особливо для тих, хто ще не визначився з вибором майбутньої професії або має сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.