#StandWithUkraine

Click to support
ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ОПП «АКУШЕРСЬКА СПРАВА» « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ОПП «АКУШЕРСЬКА СПРАВА»

27.01.2021

На І медичному відділенні Чернівецького медичного фахового коледжу успішно пройшла державна атестація випускників спеціальності 223 Медсестринство ОПП «Акушерська справа».
25 січня 2021 року відбулася перша частина державної атестації – ліцензійний іспит Крок М, який є обов∙язковою складовою атестації. Уже багато років він відіграє ключову роль у встановленні відповідності рівня професійної компетентності згідно з вимогами стандартів вищої освіти.


Цьогоріч ліцензійний іспит Крок М вперше проходив не в звичному режимі – з використанням відеоспостереження і з дотриманням додаткових правил, проте студенти-випускники за роки навчання в коледжі навчилися долати труднощі.
26 січня 2021 року відбулося оцінювання практичної частини фахових компетентностей екзаменаційною комісією, яку очолила Леся Василівна ГЕРМАН, кандидат медичних наук, голова циклової комісії хірургічних дисциплін Чернівецького медичного фахового коледжу.
Екзаменатори – викладачі випускових циклових комісій внутрішньої медицини, хірургії, педіатрії, акушерства та гінекології.
Попри незвичність формату іспитів, випускники демонстрували глибокі та ґрунтовні знання, володіння практичними навичками, зібраність та дисциплінованість. Результати іспитів свідчать про високий рівень підготовки майбутніх акушерок у Чернівецькому медичному фаховому коледжі.